2013 WIN- World of Industry Fuarı Sona Erdi. Geri

WIN – World of Industry 2013

21-24 Mart 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre merkezinde düzenlenen , katılımcı olarak yer aldığımız WIN – World of Industry fuarı yurt içi ve yurt dışından gelen firma temsilcilerinin yoğun talebi ve ilgisiyle sona erdi.

Fuar boyunca standımızı ziyaret eden özellikle yurt dışından gelen tedarikçi ve üretici firmalarla proje bazlı oluşacak birlikteliklerin ilk adımlarını atma fırsatı yakaladık.
İstanbul dışından gelen bir çok firmayla gerek içinde bulundukları sektörler gerekse ana iş alanımız olan jeneratörler konusunda faydalı fikir ve bilgi alışverişlerinde bulunarak satın alacakları ürünler ve en uygun çözümler konusunda yol gösterici olarak markamızla buluşmalarını sağladık.

Marka ve tescil konusunun , şirketler için önemini vurgulayan şirketimizinde çözüm ortağı olan Destek patent ile keyfili bir ropörtaj yaptık. Enerji konusunda çalışmak isteyen yeni mezun öğrencilerle sohbet ederek standımızı ziyaret eden mühendislik dalında öğrenimleri süren genç arkadaşlarımıza yararlı teknik bilgiler verdik.

Tüm yönetim ve satış ekibimizle tam kadro katıldığımız fuarda standımızı ziyaret eden, markamızla tanışan, iş birliği içinde olduğumuz tüm firma ve şahıslara teşekkür ederiz.