5.Kuruluş Gecesi Sona Erdi. Geri

ARKEN JENERATÖR 5. YILINI BÜYÜK BİR ÇOŞKU VE HEYECANLA KUTLADI. 
Arken Jeneratör bu sene 5. Kuruluş yıl dönümünü Elit World Business Otel’de kutladı. Gala yemeği konseptinde olan bu özel gece, tedarikçiler, bayiler, müşteriler, çalışanlar ve basın mensuplarını bir araya getirdi. Trio eşliğinde kokteyl ile başlayan gecede katılımcılar  birbirleri ile tanışma ve sohbet etme imkanı buldu. Toplu fotoğraf çekiminin ardından, tüm misafirler salonda yerlerini aldı.

Arken Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı Alaadtin Birkan Yüksel , açılış konuşmasında ;
2012 yılında başlayan yolculuğun, benimsenen değerler, sahip olunan vizyon, güçlü  teknik alt yapı , nitelikli ve yetkin işgücü eşliğinde, sektöründe öncü paydaşlar ile her geçen gün büyüyerek ve başarılı çalışmalara imza atarak sürdüğünü belirtti. 

"DÜNYANIN ÖNEMLİ NOKTALARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ."

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile, üretim sonrasında da verilen destekten bahseden Sn. Yüksel, her an ulaşılabilir olan distribütörlük yapıları ile gerek ülkemizin  gerek dünyanın önemli noktalarında olmaya devam edeceklerini “ Hayat hiç durmasın “ sloganı ile, ARKEN markasını, besimsenen değerlerle sürekli büyüteceklerini ve pazar lideri konumuna getireceklerini ifade etti.

"MARKAMIZI PAZARDA KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR MARKA OLARAK KONUMLAMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ."


 
Gala gecesi, İnsan Kaynakları Direktörü  Berrin Tavman’ın sunumuyla devam etti. Kuruluş anından bugüne kadar geçen süreçte gelinen noktayı anlatan, marka algısının sektörde ve müşteriler nezdinde nasıl oluştuğundan bahseden Tavman, “Kurulduğumuz ilk günden bu yana heyecanımızı ve enerjimizi hiç kaybetmeden, sizlerle birlikte büyümenin ve markamızı pazarda kaliteli ve güvenli bir marka olarak konumlamanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
TEDARİKÇİLERDEN ARKEN’E ANLAMLI HEDİYE

80 yıllık üretim geleneğine sahip, İngiliz motor markası Perkins’in Bölge Direktörü Jonathan Wilson tarafından, Arken Jeneratör’e başarı plaketi verildi. Wilson, Arken Jeneratör’ün kısa sürede geldiği bu başarıyı takdirle karşıladıklarını ve ileriye dönük gelişimini ve ilerleyişini çok net görebildiklerini söyledi.

Linde Forklitleri, Ferretti Yatları ve Baudouin’ın sahibi Weichai Genel Müdürü, Gengsheng Zhang, Arken Jeneratör’e, Çin’de firmaların 50. Yıllarında verilen ve bereket getirdiğine inanılan kıymetli bir hediye taktim etti. Partner olmaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Zhang, bu kadar kısa süre  içinde  büyük ilerleme kaydeden Arken Jeneratör’ün geleceğinin çok açık olduğuna inandığını  ve sahip oldukları değerlerin çok kıymetli olduğunu söyledi.

Arken Jeneratör 5. Yılına özel olarak hazırlanan lokumlar davetliler tarafından ilgi le karşılandı. Gala gecesi, orkestra eşliğinde çalınan müzik ile devam ederken, tüm misafirler eğlenceli vakit geçirdi.