A-TECH 2018 Fuarı Sona Erdi... Geri

Arken Jeneratör olarak katılım gösterdiğimiz, 22-25 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara Congressium’da gerçekleşen A-TECH Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı sona erdi.

4 gün boyunca yoğun katılım ile gerçeklesen A-Tech fuarı, kurumların da katılımı ile birlikte, sektörden birçok ziyaretçiyi ağırladı. T.C. Çevre ve Şehir Bakanı Murat Kurum’un açılışı ile başlayan A-Tech fuarı, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş’ın da katkılarıyla, hem ilişkilerimizi geliştirildiğimiz,  hem de kalitemizi daha geniş kitlelere ulaştırabildiğimiz,  yoğun geçen fuarlarımızdan biri oldu.
Arken Jeneratör olarak standımızı ziyaret eden T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı, Murat Kurum ile işlerimiz ve markamız hakkında kısa bir görüşme yaptık. Yine standımızı ziyaret eden, Emlak Genel Müdür Yardımcısı Metin Tekin ile referanslarımız ve işlerimiz ile ilgili bir görüşme yaptıktan sonra, firmamız gibi yerli, üreticilerin desteklenmesi gerektiğini bunlar için de birçok uygulama yapmaya başlandığını bildirdi.
Standımızı ziyaret eden kurumlarımza,  kalitemizi görmek ve markamız hakkında bilgi almak adına standımızı ziyaret eden ziyaretçilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.