Arken'den Sosyal Sorumluluk Projesi Geri

ARKEN’DEN SEYYAR HABERLEŞMEYE DESTEK!
Türkiye sahip olduğu tektonik, sismik, topografik ve iklimsel yapısı gereği, doğal afetlerle sıklıkla yüz yüze kalan bir ülkedir. Bu bilinçle bakıldığında; afet öncesinden alınacak önlemlerin yanı sıra, afet sırası ve sonrasında haberleşmenin hayati önem taşıdığı zamanlar için iletişim zinciri oluşturmak oldukça önemlidir.
 Afet sonrasında acil durumlarda gerekli iletişimi sağlamak ve kesilen iletişimi sürdürmek amacıyla Muğla Belediyesi iş birliğinde TRAC Muğla Şube üyelerince gerçekleştirilen seyyar afet haberleşme istasyonu hayata geçirildi.
Arken Jeneratör olarak, projeye bizde enerjimizle destek olduk. İletişim kurmanın hayati önem taşıdığı bu gibi özel durumlar için oluşturulan seyyar haberleşme araçları ile enerji desteği sağladık.
 Zorlu şartlarda, tam performans çalışan jeneratör setlerimiz ile “Hayat hiç durmasın” sloganıyla çıktığımız bu yolda, enerjimizin ulaşabileceği her yerde bulunmanın gururuyla, bu tür çalışmaların örnek olmasını umut eder, projede katkısı bulunan herkese teşekkür ederiz.