Basında Biz Geri

5.Kuruluş Gecesi Sona Erdi.

ARKEN JENERATÖR 5. YILINI BÜYÜK BİR ÇOŞKU VE HEYECANLA KUTLADI. 

Arken Jeneratör bu sene 5. Kuruluş yıl dönümünü Elit World Business Otel’de kutladı. Gala yemeği konseptinde olan bu özel gece, tedarikçiler, bayiler, müşteriler, çalışanlar ve basın mensuplarını bir araya getirdi. Trio eşliğinde kokteyl ile başlayan gecede katılımcılar  birbirleri ile tanışma ve sohbet etme imkanı buldu. Toplu fotoğraf çekiminin ardından, tüm misafirler salonda yerlerini aldı.

Arken Jeneratör Yönetim Kurulu Başkanı Alaadtin Birkan Yüksel , açılış konuşmasında ;

2012 yılında başlayan yolculuğun, benimsenen değerler, sahip olunan vizyon, güçlü  teknik alt yapı , nitelikli ve yetkin işgücü eşliğinde, sektöründe öncü paydaşlar ile her geçen gün büyüyerek ve başarılı çalışmalara imza atarak sürdüğünü belirtti. 

"DÜNYANIN ÖNEMLİ NOKTALARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ."

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile, üretim sonrasında da verilen destekten bahseden Sn. Yüksel, her an ulaşılabilir olan distribütörlük yapıları ile gerek ülkemizin  gerek dünyanın önemli noktalarında olmaya devam edeceklerini “ Hayat hiç durmasın “ sloganı ile, ARKEN markasını, besimsenen değerlerle sürekli büyüteceklerini ve pazar lideri konumuna getireceklerini ifade etti.

"MARKAMIZI PAZARDA KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR MARKA OLARAK KONUMLAMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ."

 

Gala gecesi, İnsan Kaynakları Direktörü  Berrin Tavman’ın sunumuyla devam etti. Kuruluş anından bugüne kadar geçen süreçte gelinen noktayı anlatan, marka algısının sektörde ve müşteriler nezdinde nasıl oluştuğundan bahseden Tavman, “Kurulduğumuz ilk günden bu yana heyecanımızı ve enerjimizi hiç kaybetmeden, sizlerle birlikte büyümenin ve markamızı pazarda kaliteli ve güvenli bir marka olarak konumlamanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

TEDARİKÇİLERDEN ARKEN’E ANLAMLI HEDİYE

80 yıllık üretim geleneğine sahip, İngiliz motor markası Perkins’in Bölge Direktörü Jonathan Wilson tarafından, Arken Jeneratör’e başarı plaketi verildi. Wilson, Arken Jeneratör’ün kısa sürede geldiği bu başarıyı takdirle karşıladıklarını ve ileriye dönük gelişimini ve ilerleyişini çok net görebildiklerini söyledi.

Linde Forklitleri, Ferretti Yatları ve Baudouin’ın sahibi Weichai Genel Müdürü, Gengsheng Zhang, Arken Jeneratör’e, Çin’de firmaların 50. Yıllarında verilen ve bereket getirdiğine inanılan kıymetli bir hediye taktim etti. Partner olmaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Zhang, bu kadar kısa süre  içinde  büyük ilerleme kaydeden Arken Jeneratör’ün geleceğinin çok açık olduğuna inandığını  ve sahip oldukları değerlerin çok kıymetli olduğunu söyledi.

Arken Jeneratör 5. Yılına özel olarak hazırlanan lokumlar davetliler tarafından ilgi le karşılandı. Gala gecesi, orkestra eşliğinde çalınan müzik ile devam ederken, tüm misafirler eğlenceli vakit geçirdi.

Arken Jeneratör Bloomberg HT Reel Sektör programında!
Arken Jeneratör Dünya Gazetesinde...
2017 Yetkili Servis Bayileri toplantısı sona erdi.

Arken Jeneratör 2017 Yetkili Servis Bayileri toplantısı, 12 Mayıs 2017 tarihinde, Türkiye çapında yetkili bayilerin ilgili katılımıyla gerçekleştirildi.

Program, Arken Jeneratör İstanbul Avrupa Yakası Merkez ofisinde, Genel Müdür Kurucu Ortak Alaadtin Birkan Yüksel ve Genel Müdür Yardımcısı Kurucu Ortak Recep Aşirok’un açılış konuşmaları ile başladı. Arken Jeneratör, kurumsal sunumunun ardından, fabrika turu yapıldı, satış sonrası servis hizmetleri ve diğer mühendislik hizmetleri ile ilgili bir eğitim verildi.

Arken Jeneratör bayilerini bir araya getiren organizasyonda, 2017 yılının 2. çeyreğine yönelik değerlendirmeler yapılırken, 2018 yılında da karşılıklı güven ve uzun vadeli işbirliği esasına dayalı iş ortaklığını sürdürecek olan Arken Jeneratör ekibi ve bayileri Gala yemeği ile keyifli vakit geçirdiler.

Toplantı sonrasında, bayilere Teşekkür Plaketleri verildi.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen tüm bayilerimize teşekkür eder, iş ortaklığımızın devamını dileriz.

Online Ödeme Sistemi ile Ödemeleriniz çok daha hızlı...

Online Ödeme Sistemi ile Ödemeleriniz çok daha hızlı...

Ödemelerinizi online gerçekleştirmenizi sağlayacak olan, online tahsilat sistemimiz, bir çok kolaylığı aynı anda yaşamanıza fırsat verecek.

Kullanıcı bilgilerinin güvenli bir şekilde saklandığı sistemde, ödeme işlemlerini tamamlamadan önce SMS ile gelen kodla birlikte kimlik doğrulaması yapılmaktadır. Son derece güvenli olan online ödeme sistemimiz sayesinde, ödemeleriniz daha hızlı ve daha pratik bir şekilde gerçekleşecektir.(3D SECURE)

Yaklaşık 20 bankanın sanal pos entegrasyonu ile  her bankadan ödeme yapma imkanı sunan online tahsilat sistemimiz, kullanıcı dostu ara yüzü, son derece kolay ve anlaşılır yapısıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Online ödeme sistemini kullanmak için, internet sitemizdeki  ödeme alanını kullanabilirsiniz.

Ödemelerinizi online gerçekleştirmenizi sağlayacak olan, online tahsilat sistemimiz, bir çok kolaylığı aynı anda yaşamanıza fırsat verecek. Kullanıcı bilgilerinin güvenli bir şekilde saklandığı sistemde, ödeme işlemlerini tamamlamadan önce SMS ile gelen kodla birlikte kimlik doğrulaması yapılmaktadır. Son derece güvenli olan online ödeme sistemimiz sayesinde, ödemeleriniz daha hızlı ve daha pratik bir şekilde gerçekleşecektir.(3D SECURE) Yaklaşık 20 bankanın sanal pos entegrasyonu ile  her bankadan ödeme yapma imkanı sunan online tahsilat sistemimiz, kullanıcı dostu ara yüzü, son derece kolay ve anlaşılır yapısıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Online ödeme sistemini kullanmak için, internet sitemizdeki  ödeme alanını kullanabilirsiniz.

Arken\'den Sosyal Sorumluluk Projesi

ARKEN’DEN SEYYAR HABERLEŞMEYE DESTEK!

Türkiye sahip olduğu tektonik, sismik, topografik ve iklimsel yapısı gereği, doğal afetlerle sıklıkla yüz yüze kalan bir ülkedir. Bu bilinçle bakıldığında; afet öncesinden alınacak önlemlerin yanı sıra, afet sırası ve sonrasında haberleşmenin hayati önem taşıdığı zamanlar için iletişim zinciri oluşturmak oldukça önemlidir.

 Afet sonrasında acil durumlarda gerekli iletişimi sağlamak ve kesilen iletişimi sürdürmek amacıyla Muğla Belediyesi iş birliğinde TRAC Muğla Şube üyelerince gerçekleştirilen seyyar afet haberleşme istasyonu hayata geçirildi.

Arken Jeneratör olarak, projeye bizde enerjimizle destek olduk. İletişim kurmanın hayati önem taşıdığı bu gibi özel durumlar için oluşturulan seyyar haberleşme araçları ile enerji desteği sağladık.

 Zorlu şartlarda, tam performans çalışan jeneratör setlerimiz ile “Hayat hiç durmasın” sloganıyla çıktığımız bu yolda, enerjimizin ulaşabileceği her yerde bulunmanın gururuyla, bu tür çalışmaların örnek olmasını umut eder, projede katkısı bulunan herkese teşekkür ederiz.

Enerjiye İhtiyacınız Olduğu Her an!

ENERJİYE İHTİYACINIZ OLDUĞU HER AN!


Kiralık jeneratörler, özellikle şebeke enerjisinin bulunmadığı ve jeneratörü olmayan müşteriler için, kısa süreli enerji ihtiyaçlarının karşılanması durumununda ideal güç kaynaklarıdır.

Çünkü, işletme olarak satın almayıp kiraladığınız jeneratör, öncelikli olarak işletme maliyetini en aza indirgeyecektir. 

Arken Jeneratör olarak, yüksek performanslı, yakıt tasarrufu olan jeneratörlerimiz ile taleplere hızlıca cevap veren ve zorlu projeler için sunduğumuz çözümler sayesinde müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarını en hızlı ve en ekonomik olarak karşılamanız mümkündür.

Annelerin bitmek bilmeyen enerjisi nereden geliyor dersiniz?

Evde, ofiste, küçük işletmelerde kullanıma uygun Arken marşlı portatif jeneratör sayesinde, ihtiyacınız olan enerji her an yanınızda!

Arken Jeneratör Turizm & Yatırım Dergisinde...
Arken Jeneratör FM Rent Dergisinde...

Arken Jeneratör St Elektrik Dergisinde...
Arken Jeneratör Elektrik Perpa Dergisinde...
Arken Jeneratör Elektrik Perpa Dergisinde...
Arken Jeneratör St Elektrik Dergisinde...
Arken Jeneratör ST Ağır Sanayi Çözümlerinde...
Arken Jeneratör Makine Magazin Dergisinde...
Arken Jeneratör 3e Electrotech Dergisinde...
Arken Jeneratör Elektrik Perpa Dergisinde...