WIN- World of Industry fuarı 2014 Sona Erdi. Geri

WIN- World of Industry 2014

19-22 Mart 2014 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleşen ve bu sene 21. Yılına giren WIN- World of Industry fuarı, her yıl olduğu gibi bu yılda gerek katılımcı firmalar gerekse ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Arken jeneratör olarak yurtiçinden ve yurtdışından gelen ziyaretçilerimiz ile buluşmak, mevcut ve potansiyel müşterilerimize özel çözümler üretmek, jeneratör alanında sektörel deneyimlerimizi paylaşmak,proje bazlı çözümler sunup,proje bazlı çözümler sunup,çözüm ortakları olma yönünde güçlü ilişkiler kurmak hedefiyle çıktığımız yolda çok başarılı 4 gün geçirdik.

İş geliştirme direktörümüz Dr. K. Burak Dalcı nın “Jeneratör Uygulamalarında Gürültü Seviyelerini azaltıcı önlemler” başlığı altında organize ettiğimiz seminer ile sektörün öncüleri arasında yer almaktan büyük gurur duyduk

Standımızı ziyaret eden, yeni çözüm ortaklarımız olarak ailemize katılan , sektörel paylaşımlarda bulunduğumuz tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, gelecek yıl yine görüşmeyi arzu ederiz.